Program

Podelitev nagrad za najboljše športne dosežke v letu 2017 v občini Kamnik

Drugo  |  ponedeljek, 26. 1. 2018, ob 17.00  |  Dom kulture Kamnik

Podelitev nagrad za najboljše športne dosežke v letu 2017 v občini Kamnik

ZTŠKK

Podelitev nagrad za najboljše športne dosežke v letu 2017 v občini Kamnik

 

Vstop prost, število sedežev je omejeno!

 

 
 
torek 18.09.
18:00 Galerija Doma kulture Kamnik Prodajna razstava grafik akademskega umetnika Mihe Eriča
petek 19.10.
19:00 Dom kulture Kamnik Ljudske pevke Predice: Večer ljudske glasbe
sreda 24.10.
18:00 Galerija Doma kulture Kamnik Otvoritev razstave: 50 let teritorialne obrambe Slovenije
petek 26.10.
18:00 Dom kulture Kamnik Proslava ob Dnevu suverenosti
četrtek 08.11.
19:00 Dom kulture Kamnik Barbi šov: 50 odtenkov ženske
sreda 14.11.
20:00 Dom kulture Kamnik Perica Jerković, Gašper Bergant in Boštjan Gorenc Pižama: BRADE
četrtek 29.11.
17:00 Dom kulture Kamnik Bimbo teater: Glavko in Zbrk: Čarovnik Nik
18:30 Dom kulture Kamnik Bimbo teater: Glavko in Zbrk: Čarovnik Nik
četrtek 06.12.
19:30 Dom kulture Kamnik SLG Celje: Mučenik
torek 18.12.
19:30 Dom kulture Kamnik SNG Drama Ljubljana: Tarzan
četrtek 17.01.
17:00 Dom kulture Kamnik Mini teater: Obuti maček
18:30 Dom kulture Kamnik Mini teater: Obuti maček
četrtek 24.01.
19:30 Dom kulture Kamnik Prešernovo gledališče Kranj: Teror
torek 05.02.
19:30 Dom kulture Kamnik SLG Celje: Moški brlog
četrtek 14.02.
19:30 Dom kulture Kamnik SNG Drama Ljubljana: Angel pozabe
četrtek 07.03.
17:00 Dom kulture Kamnik ŠKD Štumf: Gledališče iz kovčka
18:30 Dom kulture Kamnik ŠKD Štumf: Gledališče iz kovčka
torek 12.03.
19:30 Dom kulture Kamnik Mestno gledališče Ptuj: Gajaš arestant
četrtek 04.04.
19:30 Dom kulture Kamnik Drama SNG Maribor: Bog masakra
četrtek 25.04.
17:00 Dom kulture Kamnik Gledališče iz desnega žepka: Palček Nos
18:30 Dom kulture Kamnik Gledališče iz desnega žepka: Palček Nos
torek 21.05.
19:30 Dom kulture Kamnik Drama SNG Maribor: Glorious!

© Zavod za turizem, šport in kulturo Kamnik