Program

Društvo sv. Jakoba: Razstava v počastitev 100-letnice rojstva Valerije Heybal

Muzejska razstava  |  torek, 16. januar, ob 18.00  |  Dom kulture Kamnik

Društvo sv. Jakoba: Razstava v počastitev 100-letnice rojstva Valerije Heybal

Torek, 16. januar, ob 18.00, Galerija DKK

Društvo sv. Jakoba

Otvoritev razstave v počastitev 100-letnice rojstva Valerije Heybal

razstava

Vstop prost!

 

Pevko bo predstavil Marko Košir, avtor monografije, v glasbenem programu bo ob spremljavi pianistke Irine Milivojević nastopila sopranistka Vlatka Oršanić. Prireditev bo vodil Tone Ftičar.

Razstava bo odprta od 16. do 29. januarja 2018.

Vabljeni!

 

 
 
petek 14.12.
20:00 Klub Kino dom Arabski klub v sodelovanju s KUOD Bayani: Dnevi arabske kulture 2018 - RAZPRODANO!
nedelja 16.12.
18:00 Klub Kino dom GSŠRM Kamnik: Dijaške Maistrovine - Slovenska popevka
torek 18.12.
19:30 Dom kulture Kamnik SNG Drama Ljubljana: Tarzan
sreda 19.12.
19:00 Dom kulture Kamnik Magic Wladimir - čarovniška predstava
četrtek 20.12.
17:00 Dom kulture Kamnik Plesni klub Šinšin: Božičkov ples - produkcija Plesnega kluba Šinšin
18:30 Dom kulture Kamnik Plesni klub Šinšin: Božičkov ples - produkcija Plesnega kluba Šinšin
20:00 Dom kulture Kamnik Plesni klub Šinšin: Božičkov ples - produkcija Plesnega kluba Šinšin
sobota 22.12.
20:00 Dom kulture Kamnik Simfonični orkester Domžale-Kamnik: 48. Novoletni koncert - RAZPRODANO!
nedelja 23.12.
20:00 Dom kulture Kamnik Simfonični orkester Domžale-Kamnik: 48. Novoletni koncert - RAZPRODANO!
četrtek 27.12.
19:00 Klub Kino dom Novoletni koncert: Branka Božič
petek 28.12.
20:00 Dom kulture Kamnik Matjaž Javšnik: Striptiz
sreda 16.01.
20:00 Dom kulture Kamnik Profesor Kuzman mlajši
četrtek 17.01.
17:00 Dom kulture Kamnik Mini teater: Obuti maček
18:30 Dom kulture Kamnik Mini teater: Obuti maček
sobota 19.01.
20:00 Dom kulture Kamnik Adi Smolar - koncert
četrtek 24.01.
19:30 Dom kulture Kamnik Prešernovo gledališče Kranj: Teror
sobota 26.01.
20:00 Dom kulture Kamnik Tribal Bizzare: RITUAL: Sneguljčica in sedem grehov
četrtek 14.02.
19:30 Dom kulture Kamnik SNG Drama Ljubljana: Angel pozabe
četrtek 07.03.
17:00 Dom kulture Kamnik ŠKD Štumf: Gledališče iz kovčka
18:30 Dom kulture Kamnik ŠKD Štumf: Gledališče iz kovčka
torek 12.03.
19:30 Dom kulture Kamnik Mestno gledališče Ptuj: Gajaš arestant
četrtek 04.04.
19:30 Dom kulture Kamnik Drama SNG Maribor: Bog masakra
torek 23.04.
19:30 Dom kulture Kamnik SLG Celje: Moški brlog
četrtek 25.04.
17:00 Dom kulture Kamnik Gledališče iz desnega žepka: Palček Nos
18:30 Dom kulture Kamnik Gledališče iz desnega žepka: Palček Nos
torek 21.05.
19:30 Dom kulture Kamnik Drama SNG Maribor: Glorious!

© Zavod za turizem, šport in kulturo Kamnik