Program

sobota 03.11.
16:00 Dom kulture Kamnik Društvo HRTJI SVET Slovenije: Iz pekla v raj
torek 13.11.
18:00 Dom kulture Kamnik Mladinski svet Kamnik: Soočenje svetniških list 2018
sreda 14.11.
20:00 Dom kulture Kamnik Perica Jerković, Gašper Bergant in Boštjan Gorenc Pižama: BRADE
četrtek 15.11.
19:00 Dom kulture Kamnik Stranka LMŠ: Zabavni večer z županskim kandidatom Igorjem Žavbijem
nedelja 18.11.
18:00 Dom kulture Kamnik MePZ Cantemus: Koncert ob 40-letnici delovanja
sreda 21.11.
19:00 Dom kulture Kamnik Območna obrtno-podjetniška zbornica Kamnik: Alpska idila
petek 23.11.
18:00 Dom kulture Kamnik Proslava ob državnem prazniku, dnevu Rudolfa Maistra
sobota 24.11.
16:30 Dom kulture Kamnik GSŠRM Kamnik: Maistri za boljši svet
ponedeljek 26.11.
18:30 Klub Kino dom Glasbena šola Kamnik: A me slišiš? - Before Time
torek 27.11.
19:30 Klub Kino dom Glasba z okusom: Yanu
sreda 28.11.
19:00 Klub Kino dom GSŠRM Kamnik: Dijaške Maistrovine - Hrepenenje izza okopov
četrtek 29.11.
17:00 Dom kulture Kamnik Bimbo teater: Glavko in Zbrk: Čarovnik Nik
18:30 Dom kulture Kamnik Bimbo teater: Glavko in Zbrk: Čarovnik Nik
sobota 01.12.
19:00 Dom kulture Kamnik Mestna godba Kamnik: Slavnostni koncert in svečana akademija ob 170-letnici godbeništva na Kamniškem
nedelja 02.12.
19:30 Dom kulture Kamnik Belin
ponedeljek 03.12.
19:00 Galerija Doma kulture Kamnik Dejvid Knežević: Otvoritev razstave Od točke do točke
četrtek 06.12.
19:30 Dom kulture Kamnik SLG Celje: Mučenik
sreda 12.12.
19:00 Dom kulture Kamnik Barbi šov: 50 odtenkov ženske
torek 18.12.
19:30 Dom kulture Kamnik SNG Drama Ljubljana: Tarzan
sreda 19.12.
19:00 Dom kulture Kamnik Magic Wladimir - čarovniška predstava
četrtek 17.01.
17:00 Dom kulture Kamnik Mini teater: Obuti maček
18:30 Dom kulture Kamnik Mini teater: Obuti maček
četrtek 24.01.
19:30 Dom kulture Kamnik Prešernovo gledališče Kranj: Teror
sobota 26.01.
20:00 Dom kulture Kamnik Tribal Bizzare: RITUAL: Sneguljčica in sedem grehov
torek 05.02.
19:30 Dom kulture Kamnik SLG Celje: Moški brlog
četrtek 14.02.
19:30 Dom kulture Kamnik SNG Drama Ljubljana: Angel pozabe
četrtek 07.03.
17:00 Dom kulture Kamnik ŠKD Štumf: Gledališče iz kovčka
18:30 Dom kulture Kamnik ŠKD Štumf: Gledališče iz kovčka
torek 12.03.
19:30 Dom kulture Kamnik Mestno gledališče Ptuj: Gajaš arestant
četrtek 04.04.
19:30 Dom kulture Kamnik Drama SNG Maribor: Bog masakra
četrtek 25.04.
17:00 Dom kulture Kamnik Gledališče iz desnega žepka: Palček Nos
18:30 Dom kulture Kamnik Gledališče iz desnega žepka: Palček Nos
torek 21.05.
19:30 Dom kulture Kamnik Drama SNG Maribor: Glorious!

© Zavod za turizem, šport in kulturo Kamnik